کانگوجامپ

کانگوجامپ


کانگوجامپ

 

کانگوجامپ پیش از آنکه نام یک رشته ی ورزشی باشد در ابتدا نام یک برند بوده است. در اواسط قرن بیستم استفاده از نامِ کانگوجامپ به عنوان یک رشته ی ورزشیِ مجزا توسط “ناسا” مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام شخصی سوئیسی طراحی نهایی این ورزش را به همراه سبکهای مختلفی از آن به جهان ارائه کرد.سبکهایی از جمله:

  • کانگو بوت کمپ (مربوط به تمرینات خیابانی و رزمی)
  • کانگو پاور (مربوط به تمرینات باشگاهی)
  • کانگو دسکاوری (مختص کودکان)

کفش مخصوصِ این ورزش “کانگو شوز” نام دارد. انجام این ورزشِ مهیج علاوه بر لاغری و چربی سوزی باعث شادابی و نشاط فراوان میشود.

از آنجاییکه تنها وسیله ی مورد نیاز برای انجام این ورزش داشتن کفش مخصوصِ آن یعنی کانگو شوز میباشد لذا انجام این ورزش در هر مکانی از جمله خیابان، باشگاه، منزل و … امکان پذیر است چراکه حمل کانگو شوز بسیار راحت است.

این ورزش جذاب طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف از جمله ایران پیدا کرده است.

طبق تحقیقاتِ صورت گرفته میزان کالری سوزانده شده توسط این ورزش بین 700 تا 1000 کالری می باشد که این میزان کالری برای ورزش شاد و لذت بخشی همچون کانگو جامپ منحصر به فرد است.

شرکت “اسفلای” با استفاده از تجربیات خود در ساخت کفش اسکیت، حال به طراحی کفش کانگو با نام “اسفلای جامپینگ” پرداخته و خود را رقیب اصلیِ دیگر تولیدکنندگان قرار داده است

امید واریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

برای خرید کفش پرشی مورد نظر خود به سایت فروشگاه اسفلای مراجعه کرده و وارد قسمت فروشگاه شده و متناسب با سایز کفش خود کفش پرشی خود را خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید!