هیچ رازی در مورد کاهش وزن وجود ندارد: شما باید حرکت کنید! ممکن است متوجه آن نباشید، اما حتی در خانه، می‌توانید ورزش زیادی را انجام دهید که به شما کمک می‌کند کالری را سریع‌تر بسوزانید. به یک دست نیاز دارید؟ ما چند نکته برای شما داریم.

تمرینات قلبی(هوازی ) برای انجام در خانه

 

اگر می خواهید وزن کم کنید، انجام کاردیو تقریباً اجتناب ناپذیر است. اگرچه انجام آن در خارج از منزل آسان تر است (دوچرخه سواری، شنا، دویدن و غیره)، اما می توان در خانه با تمریناتی برای بالا بردن ضربان قلب خود ورزش کرد. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

طناب زدن: طناب زدن  از تمریناتی است که به شما کمک می کند خیلی سریع کالری بسوزانید. پرش علاوه بر سرگرم کننده بودن، عضله سازی روی باسن و حجیم شدن ران ها را نیز افزایش می دهد.

دوچرخه ورزشی: اگرچه باید برای این مورد سرمایه گذاری کنید، خرید یک دوچرخه ورزشی اگر به طور منظم از آن استفاده کنید ارزش آن را دارد

استپ: شگفت انگیز است که با یک قدم ساده می توانید به چه چیزی برسید

کافی یک استپ تهیه کنید و شروع به سوزاندن چربی کنید!

  :HITاگر وقتتان کم است اما همچنان می خواهید چربی بسوزانید و عضله بسازید، HITبرای شما مناسب است! این روش ترکیبی از تلاش شدید با وقفه های ریکاوری کوتاه است: برای مثال 30 ثانیه تمرین  و 15 ثانیه استراحت.

تمرینات وزن بدن

درست است! فقط با وزن بدن و بدون تجهیزات اضافی، ورزش و چربی سوزی کاملاً امکان پذیر است. روش های بسیار مؤثر مختلفی وجود دارد که اساساً بر اساس تمرینات یکسانی هستند. مثال ها:

برپی : تمرین چربی سوزی! اینها که در برنامه های کراس فیت بسیار محبوب هستند، از کل بدن شما استفاده می کنند، با ترکیب اسکوات، فشار دادن و پریدن. فقط در چند ثانیه، کاملاً فرسوده خواهید شد، به ما اعتماد کنید. بورپی علاوه بر کارکرد ماهیچه‌ها، یک تمرین قلبی عالی است. همه کاره کامل!

پوش اپ : این تمرین نیازی به معرفی ندارد با قرار دادن دست های خود به گونه ای متفاوت، تنوع را به دست آورید یا با قرار دادن زانوهای خود این کار را آسان تر کنید.

دراز و نشست: دوباره با این یکی آشنا خواهید شد. مانند تمرینات فشاری، می توانید تمرینات را برای هدف قرار دادن قسمت های مختلف شکم تغییر دهید. برای انجانم بهتر این تمرین نیز میتوانید از کش های تمرینی مینی لوپ  با توجه به میزان توانایی خود استفاده کنید

اسکات: ورزش ایده آل برای کار کردن با ران ها این تمرین را با تمرکز کامل انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود

اگر از توانایی بدنی  خوبی برخوردار هستید با استفاده از پاور باند میتوانید فشار بیشتری روی عضلات خود با این تمرین وارد کنید