برای شروع کردن ورزش چه تجهیزاتی لازم هست؟

اگر می‌خواهید شروع کنید، و مهم‌ترین نکته این است که حتما به برنامه تمرینی خود پایبند باشید ، یک روال تناسب اندام منظم، راه‌اندازی یک باشگاه خانگی یا محل تمرین مکانی عالی برای شروع است. به هر حال، وقتی همه چیزهایی که نیاز دارید در خانه شما وجود دارد، پیدا کردن بهانه ای برای حذف تمرینات سخت ترمیشود .

بنابراین، اکنون که تصمیم گرفتید در خانه ورزش کنید، چه تجهیزات تناسب اندام برای تنظیم ورزش خانگی خود ارزش خریدن دارد؟ گزینه‌ها ظاهراً بی‌پایان هستند: تجهیزات ورزشی هوشمند پیشرفته، دستگاه‌های قایقرانی، تردمیل، دستگاه‌های کاردیو، قفسه‌های اسکوات، وزنه‌ها، توپ‌های ورزشی، بیضی‌ها – به غیر از سایر گزینه‌های تجهیزات باشگاه خانگی مانند نوارهای مقاومتی، غلتک‌های فوم، تشک‌های یوگا. ، توپ پزشکی، بشقاب وزنه، دمبل و کتل بل

مهم نیست که سطح تناسب اندام یا هدف تناسب اندام شما، کالری سوزی، کاهش وزن، افزایش ضربان قلب، ساختن توده عضلانی از طریق تمرینات قدرتی یا صرفاً سالم تر شدن باشد، ما بهترین تجهیزات ورزشی خانگی  لایو اپ رابه شما معرفی میکنیم تا شما بتوانید با بهترین کیفیت و معقول ترین قیمت انها را تهیه کنید

تی ارایکس لایو اپ 

یک سیستم بدنسازی کل بدن که در هر مکانی مناسب است

این سیستم نه تنها می‌تواند تقریباً به هر دری متصل شود، بلکه می‌توانید آن را به تیرها، درختان یا ستون‌های فضای باز نیز متصل کنید. مهم نیست که کجا آن را راه اندازی کرده اید، می توانید از آن برای تمرین و تسلط بر تمرینات گوناگون استفاده کنید..

مت یوگا لایو اپ

مت یوگا فقط برای یوگا نیست؛تمام مربیان بر این نظر دارند که  مت می‌تواند تمرین‌های  با وزن بدن مانند کشش و کار اصلی را راحت‌تر کند. (به‌علاوه، می‌تواند سطح خوبی برای تمرینات قدرتی نیز فراهم کند.) شما میتوانید با تهیه یک عدد مت یوگا کیفیت تمرینات خود را در خانه بهبود ببخشید

استپ ورزشی لایو اپ

با استپ قابل تنظیم لایو اپ ، تمرینات خود را به سطح بالا تری ببرید. از راحتی و آسایش خانه خود، لانژ، پرش با جعبه، پله‌آپ و موارد دیگر را تمرین کنید.

الگوهای شیاردار الماسی سطحی بدون لغزش را برای ایمنی مطلوب در طول تمرینات شما تضمین می کند.

با دو سطح قابل تنظیم با تمرینات خود سازگار شوید. گام قدرت خود را روی 10 یا 15 سانتی متر تنظیم کنید تا موسیقی را روشن کنید و کار خود را شروع کنید.

پله پاور بادوام و سبک است به این معنی که برای راحتی شما برای حمل و نقل و ذخیره سازی ایده آل است.

ویژگی های محصول:

تنها با 66×27 سانتی متر، پاور استپ یک ابزار تمرینی عالی برای صرفه جویی در فضا است.

به راحتی تا 10 یا 15 سنتی متر تنظیم می شود

کش های سی ایکس لایو اپ

این کش ها دارای طراحی منحصربفردی برای تمرینات مقاومتی پیش رونده بدون لغزش، صاف و یکنواخت، تقویت و استقامت عضلات فوقانی و تحتانی عالی هستند.

مقاومت در برابر نور – 6 × 9 × 1000 میلی متر / 50 گرم

مقاومت متوسط – 6 × 10.5 × 1000 میلی متر / 78 گرم

مقاومت سنگین – 6 × 12 × 1000 میلی متر / 100 گرم

فوم رولر سه تکه لایو اپ

ابزاری نهایی است که به شما کمک می کند تا به پتانسیل کامل خود برسید. سه غلتک در یک غلتک متراکم می شوند و ابزاری سبک و قابل حمل ایجاد می کنند که برای کیف های باشگاه و حمل و نقل مناسب است.

هر غلتکی مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهد که به هدف قرار دادن نواحی مختلف بدن شما کمک می کند. انتشار نقطه ماشه ای به ورزشکاران کمک می کند تا ریکاوری، گرم کردن و تقویت عضلات حیاتی بدن را انجام دهند

کمک به تقویت عضلات چهارگانه، ایده آل برای دوندگان مبتلا به ITBS یا زانوهای دونده. ‌

به گرم کردن ماهیچه ها کمک می کند، برای آمادگی قبل از اسکات عالی است.

می تواند به تسکین التهاب، سفتی و درد عضلات کمک کند.⁠

به شکستن گره ها کمک می کند و تنش را از بین می برد

به بلند شدن عضلات و افزایش دامنه حرکتی کمک می کند

ویژگی های محصول:

1 x غلتک بزرگ با سطح صاف،

1 عدد غلتک آجدار کوچکتر

1 عدد غلتک ماساژور